Gökçe Akyıldız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökçe Akyıldız

Gökçe Akyıldız

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

basında gökçe...

YazarMesaj
mervep_16
ÜYE
ÜYE
mervep_16

basında gökçe... Empty
MesajKonu: basında gökçe...   basında gökçe... Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 4:21 am

basında gökçe... Iolwcl
Ailelerine Destek Oluyorlar
Sultançiftliği Cebeci İlköğretim Okulu 7'nci sınıf öğrencisi olan Gökçe Akyıldız sayesinde henüz 6 yaşında olan küçük kız kardeşi Gözde de oyunculuğa adım attı. Henüz okula gitmeyen Gözde de ablası gibi "Aga", "Sihirli Annem" ve "Çınaraltı" adlı dizilerde oynadı. Şimdi de başrolünü Kadir İnanır'ın oynadığı "Bütün Çocuklarım" adlı dizide İnanır'ın torunu Yaprak'ı canlandırıyor. Cemil Akyıldız'ın yorgan dükkanından kazandığı para ancak ev kirasına ve mutfak parasına yetiyor. Gökçe-Gözde Akyıldız kardeşlerin kazandıkları para da evin büyük çocukları Gökhan ve Gönül'ün üniversitede okumalarını sağlıyorlar. Baba Cemil Akyıldız "Ne kadar kazandığımı ve çocukların ne kadar kazandıklarını söylemek istemiyorum. Ama Gözde ile Gökçe olmasaydı ablaları Gönül'ün ve Gökhan'ın üniversitede okumaları imkansızdı" diyor.
http://www.samanyolufanları.com

basında gökçe...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba Gökçe
» Gökçe Akyıldız (kollama resimler)
» Gökçe Akyıldız Biyografi
» Gökçe Akyıldız Resimleri
» Gökçe Akyıldız Dizi/Filmleri